لیپوماتیک به چه کسانی توصیه می شود

همانطور که می دانید لیپوماتیک در لاغری های موضعی خوش درخشیده است و تقریبا بسیاری از افراد از این عمل زیبایی برای تراشیدن اندامشان استفاده می کنند ، دقت داشته باشید که این جراحی در برخی از افراد نتایج بهتری را بروز می دهد و در واقع برای این دسته از افراد مناسب تر است .
افرادی که وزن متعادلی دارند و دائم در حال نوسان نیستند ،در واقع این افراد با کاهش میزان چربی های اضافی اندام خود را زیباتر می کنند. ماند برداشتن چربی های پشت کمر و یا بازو ها
افردی که دارای چاقی های انباشته نیستند و میخواهند برای خوش فرم کردن باسن و یا باریک کردن کمر از این روش استفاده کنند
افرادی که با رژیم و ورزش های سنگین دیگر وزن کم نمی کنند و دچار چاقی های موضعی در ناحیه زیر شکم و پهلو ها هستند .
افرادی که اضافه وزن شدید دارند و در ادامه نیز قادر به گرفتن رژیم یا ورزش کردن نیستند و تمایل دارند که بعد از جراحی لیپوماتیک لاغر بمانند
آیا بازگشت چربی در روش لیپوماتیک وجود دارد ؟
همانطور که می دانید در هر جلسه از لیپوماتیک تا ۹ لیتر چربی قابل تخلیه می باشد می توان در هر بار ۶ تا ۸ کیلو از وزن بیمار را کم کرد این میزان چربی منجر به کاهش سایز و وزن ایده آلی در فرد می شود ، هرچند که تعداد زیادی از سلول های چربی بدن کاهش می یابد اما به یاد داشته باشید که ممکن است بعد از مدت های طولانی و عدم تحرک و خوردن غذاهای پر کالری دوباره چاق شوید ، البته چاقی بعد از لیپوماتیک مانند گذشته نخواهد بود و اگر همم اضافی وزنی در پیش باشد در محل جراحی شده انباشته نخواهد شد .
آیا جراحی لیپوماتیک برای سنین پایین امکانپذیر است ؟
هرچند که این جراحی محدودیت سنی ندارد اما توصیه می شود که این عمل را در افراد بالای ۱۸ سال انجام دهند زیرا در این سن می توان تشخیص داد که رشد قدی و وزنی فرد تکمیل شده است یا خیر .
آیا جراحی لیپوماتیک مانع بارداری می شود ؟
خیر این جراحی هیچ گونه ارتباطی با بارداری ندارد ، اما توصیه می شود که زنان بعد از زایمان این عمل را انجام دهند تا از داشتن یک شکم صاف و زیبا لذت ببرند .
توصیه های دکتر شریفی برای مراقبت های پس از لیپوماتیک :
پس از لیپوماتیک نباید از کمپرس سرد و یا گرم استفاده کرد .
پس از انجام لیپوماتیک نیاز است سه هفته اول از گن تنگ استفاده نمایید ، سپس از گن کمی شل تر استفاده نمایید دکتر شریفی توصیه می کند حتما گن را استفاده نمایید ، زیرا استفاده از گن سبب تاثیر فراوانی در نتیجه جراحی می شود و به بهبودی شما کمک می کند ، استفاده از گن برای خارج شدن ترشحات و کاهش ورم ها تاثیر بسیار خوبی دارد .
زمانی که شما لیپوماتیک را انجام می دهید مراقبت های مربوط به آن کمک شایانی به تسریع روند بهبودی و نتیجه جراحی دارد بنابراین با رعایت چند نکته ساده می توانید از نتیجه جراحی خود نهایت رضایت را داشته باشید .
دکتر شریفی یادآوری می کند زمانی که لیپوماتیک را انجام دادید به آسانی می توانید چربی های برداشته شده را به نواحی مختلف بدن تزریق نمایید .
با تزریق چربی به نواحی مختلف بدن می توانید جوانسازی پوست یا برجسته سازی باسن و سینه ها را انجام داد ، دکتر شریفی توصیه می کند حتما تزریق چربی و عمل لیپوماتیک را در مراکز معتبر انجام دهید تا از مشکلاتی که ممکن است در مراکز غیرمعتبر رخ دهد پیشگیری نمایید .

 

لیپوماتیک به چه کسانی توصیه می شود؟

فیسبوک

گوگل پلاس

تویتر

لینکدین

اینستاگرام

تلگرام

آپارات

راشل وب

مشاوره رایگان : 09123945608

کليه حقوق اين سايت برای کلینیک دکتر شریفی محفوظ می باشد. | طراحی و توسعه وب راشل

سعادت آباد ، بلوار فرهنگ ،‌ساختمان داروخانه شکیب ،‌پلاک 9 ، واحد 4 تلفن :88685200

ميدان رسالت، خيابان فرجام، تقاطع فرجام و حيدرخانی، پلاك ٧٠٠، واحد1 تلفن : 77244659