سوالات متداول لیپوماتیک

پس از انجام عمل لیپوماتیک چه زمانی می توان ورزش را شروع کرد ؟
ورزش های سبک مانند پیاده روی را می توان از روز بعد از جراحی انجام داد اما برخی از ورزش ها که میزان فشار خون را بالا می برند توصیه می شود یک هفته پس از جراحی لیپوماتیک انجام داد .
ورزش شنا را میتوان توصیه کرد که دو هفته پس از جراحی انجام شود .
استحمام پس از عمل لیپوماتیک
از موارد قابل توجه پس از لیپوماتیک مسئله استحمام می باشد که موارد زیر برای حمام کردن پس از لیپوماتیک باید مورد توجه قرار گیرد:
بهتر است یک روز پس از لیپوماتیک حمام کنید زیرا بهترین زمان جهت تخلیه مایعات از بدن 48 ساعت پس از لیپوماتیک می باشد و استفاده از حمام به تخلیه آن کمک خواهد کرد.
حمام به وسیله آب ولرم انجام شود.
از نشستن در وان خودداری کنید.
در حمام بدون اینکه به محل لیپوماتیک فشار بیاورید به آرامی و به کمک کف دست ناحیه ای که لیپوماتیک انجام شده را ماساژ دهید.
ماساژ جهت تخلیه بهتر چربی و مایعات به سمت پایین صورت گیرد.
حمام کردن پس از لیپوماتیک به کاهش درد و کبودی و تورم کمک میکند به همین دلیل بهتر است حداقل روزی دوبار حمام کنید و ماساژ محل لیپوماتیک را انجام دهید تا تخلیه چربی ها کامل صورت بگیرد.
ابتدا پوست محل برش را به آرامی با آب وصابون شسته تا به تخلیه چربی کمک کند و پس از ماساژ با حوله تمیز کاملا خشک نمایید و بعد از ضدعفونی با بتادین آن را پانسمان نمایید، دقت کنید هنگامی که ترشح مایع تمام شد و تا 24 ساعت از محل برش مایعی خارج نشود نیازی به پانسمان نیست.
تا دو ماه پس از عمل لیپوماتیک از رفتن به استخر و سونا خودداری فرمائید.
آیا می توان با ورزش و یا رژیم غذایی به وزن ایده آل رسید پاسخ این سوال مثبت است شما می توانید با سبک زندگی جدید وزن خود را کم کنید اما در برخی از موارد شاید کاهش وزن انجام بگیرد اما در برخی مناطق چاقی به صورت موضعی باقی می ماند برای از بین بردن چربی های این مناطق می توان از روش جدید لیپوماتیک استفاه کرد.لیپوماتیک می تواند چربی ها را در داخل بدن به صورت تکه تکه کند و سپس دستگاه لیپوماتیک و مکش آن می تواند چربی ها را از بدن خارج کند .
مکانیزم لیپوماتیک چگونه است ؟
متخصص لوله ایی به نام کانولا را وارد بافت چربی می کند.این لوله با حرکتی ارتعاشی و چرخشی این قدرت را دارد که بدون آسیب وارد کردن به عروق فرد و یا اندام های مجاور چربی ها را از حالت به هم پیوسته خارج می کند و آنها را خرد می کند.چربی های آب شده با فشار وارد شده توسط مکش دستگاه از اندام ها خارج می شوند و فرد بلافاصله بعد از لیپوماتیک می تواند نبود چربی های خود و همچنین کاهش سایز خود را مشاهده کند .
لیپوماتیک برای چه مناطقی موثر واقع می شود ؟
لیپوماتیک می تواند لاغری موضعی را برای بسیاری از مناطقی که انباشته شدن چربی ها وجود دارد فراهم کند .

 

سوالات متداول لیپوماتیک

فیسبوک

گوگل پلاس

تویتر

لینکدین

اینستاگرام

تلگرام

آپارات

راشل وب

مشاوره رایگان : 09123945608

کليه حقوق اين سايت برای کلینیک دکتر شریفی محفوظ می باشد. | طراحی و توسعه وب راشل

سعادت آباد ، بلوار فرهنگ ،‌ساختمان داروخانه شکیب ،‌پلاک 9 ، واحد 4 تلفن :88685200

ميدان رسالت، خيابان فرجام، تقاطع فرجام و حيدرخانی، پلاك ٧٠٠، واحد1 تلفن : 77244659