لاغری با لیپوماتیک

یک روش متفاوت میباشد با جدیدترین متد روز چربی ها را از بدن خارج کرده و روش قابل اطمینانی می باشد و در عین حال بی خطر. لیپوماتیک فقط مختص یک ناحیه از بدن نمیباشد بلکه چربی های تمامی اعضائ بدن مانند ران ، باسن ، شکم ، پهلو ، بازو و ... را میتواند تخلیه کند.جمع شدن چربی ها در بدن ممکن است ارثی باشد و با ورزش و رژیم غذایی حل نشود لیپوماتیک تنها راه برای از بین بردن این چربی ها می باشد.با روش لیپوماتیک شما میتوانید بدنی خوش فرم و ایده آل داشته باشید و صرفا این روش مختص کاهش وزن نمی باشد. همچنین میتوان چربی های اضافی بدن را برداشته و با روش خاص در قسمت دیگر بدن که دارای چربی کمتری میباشد تزریق کرد .
دانشمندان برای اصلاح مشکلات روش های قدیمی مانند لیزرلیپولیز و لیپوساکشن به فکر افتادند و روشی به نام لیپوماتیک را ابداع کردند که خیلی بی خطر تر و راحتر بوده و این روش نیاز به بیهوشی ندارد و کاملا سرپایی انجام میگیرد و با کمترین عوارض و دردو کبودی میباشد . نکته بسیار جالب در مورد روش لیپوماتیک این است که کم شدن سایز بدن تا مدتها ادامه دارد و باعث رفع سلولیت می شود.
آیا انجام لیپوماتیک درد دارد ؟
بهتر است بدانید انجام لیپوماتیک با بی حسی موضعی و یا با درخواست بیمار و نظر پزشک با بیهوشی عمومی انجام می گیرد پس شما در حین انجام لیپوماتیک دردی را احساس نمی کنید اما مطمئنا پس از لیپوماتیک در مناطقی که چربی ها خارج شده اند درد را احساس خواهید کرد که می توانید با مشورت پزشک از مسکن استفاده کنید .
ماندگاری لیپوماتیک چگونه است ؟
از مهم ترین سوالاتی که افراد می پرسند این است که چه مدت بعد چربی ها برمی گردند ،شما باید بدانید که این امر تنها به شما بستگی دارد در صورتی که شما ورزش و تحرک خود را به صورت منظم داشته باشید امکان بازگشت چربی ها وجود ندارد .بهتر است بدانید که رژیم غذایی می تواند در این امر موثر باشد.شما در صورتی که برنامه غذایی متناسبی با وزن خود داشته باشید بعد از لیپوماتیک می توانید احتمال بازگشت جربی ها را به حداقل برسانید.

لیپوماتیک غبغب
چاقی صورت علاوه بر بالا بردن سن فرد باعث می شود تا شما زیبایی و جذابیت خود را نیز از دست بدهید، بسیاری از مردان و زنانی که از چاقی صورت رنج می برند تمایل به ورزش هایی دارند که این ناحیه را فاقد از چربی بنماید .
داشتن صورت های باریک و استخوانی زیبا است و البته داشتن غبغب می تواند چهره ی شما را تحت تاثیر قرار بدهد .
این عارضه ممکن است در افرادی که دارای چاقی بدنی نیستند نیز دیده شود و البته در این موارد نمی توان دارو و یا رژیم خاصی برای این ناحیه در نظر گرفت .
لیپوماتیک بازوها
اشخاصی که دارای بازوهای بزرگ و افتاده می باشند بهترین کاندیدای جراحی لیپوماتیک هستند ، انجام جراحی لیپوماتیک بازو بسیار رایج شده است ، انجام این جراحی توسط پزشک جراحی زیبایی انجام پذیر است و اگر شخص به جای مراجعه به مراکز نامعتبر به پزشک جراحی زیبایی مراجعه نماید هیچ گونه عوارض و خطری شامل وی نمی شود ، بلکه از نتیجه کار پس از انجام عمل لیپوماتیک بسیار خرسند می شود .
در عمل لیپوماتیک بازو چربی این ناحیه تخلیه و تا حد ممکن پوست کشیده شده ، در واقع هم چربی ها تخلیه شده و هم لیفت پوست بازو صورت می گیرد .
از نکات مثبت لیپوماتیک به تزریق چربی استخراج شده اشاره کرد ، پس از تخلیه چربی ها به دلیل اینکه در این روش آسیبی به چربی ها وارد نمی شود می توان چربی های استخراج شده را به نواحی مختلف بدن تزریق نمود .
علت اینکه می توان چربی ها را پس از لیپوماتیک تزریق نمود ، نسوزاندن چربی ها است ، زیرا در این روش چربی ها فقط شکسته می شوند بنابراین می توان به نواحی مختلف بدن آنها را انتقال داد .
لیپوماتیک ران
جراحی لیپوماتیک ران بسیار کم خطر بوده و به صورت سرپایی و بدون بیهوشی، از طریق بی حسی موضعی انجام میگیرد همچنین آثار کبودی و ورم آن بسیار کم است .
این جراحی نیازی به برش و بخیه ندارد و تنها با ایجاد شکاف کوچکی در نواحی مشخصی انجام میگیرد. باتوجه به اینکه عوارض پس از بیهوشی را ندارد و نیازمند بستری نمی باشد، دوره نقاهت کوتاهی بین سه تا هفت روز دارد و فرد 24 ساعت پس از جراحی می تواند فعالیت روزانه خود را شروع کند.
از مزایای لیپوماتیک ران میتوان به رفع سلولیت و عدم وجود خطر آمبولی اشاره کرد در ضمن این جراحی برخلاف سایر روشها موجب شل شدن پوست نخواهد شد و ماندگاری طولانی تری دارد
آیا لیپوماتیک انجام دهیم؟
یکی از روش های لاغری که به تازگی بسیار مد شده است روش لیپوماتیک می باشد. برای پاسخ به این سوال که آیا لیپوماتیک انجام دهیم یا خیر ابتدا باید تعریف درستی از چاقی و اضافه وزن داشته باشیم. برای اینکه بفهمیم چاقی یا اضافه وزن داریم در ادامه به شرح آن می پردازیم.
چاقی چیست؟
برای اینکه بدانیم اضافه وزن داریم باید تعریف درستی از آن داشته باشیم. برای فهمیدن این موضوع باید نسبت قد و وزن و سن افراد مورد سنجش قرار گیرد. و مقدار اضافی این نسبت را اضافه وزن می گوییم. اضافه وزن و چاقی پنجمین علت مرگ و میر جهانی است. حداقل 2.8 میلیون بزرگسال در هر سال در اثر یک نتیجه ای از اضافه وزن یا چاق بودن می میرند. 44 درصد در اثر بیماری دیابت، 23 درصد بیماری های ایسکمیک قلب و بین 7٪ و 41٪ سرطان های خاص با اضافه وزن و چاقی مرتبط هستند. بیش از 30 میلیون کودک دارای اضافه وزن در کشورهای در حال توسعه و 10 میلیون نفر در کشورهای توسعه یافته زندگی می کنند.
اندازه گیری شاخص توده بدن ( BMI ) برای بررسی اضافه وزن و چاقی مفید است.
BMI با اندازه گیری قد و وزن محاسبه می شود.
چاقی درجه 1 با BMI از 25 – 29.9 kg/m2 ( اضافه وزن ) نامیده می شود.
چاقی درجه 2 با BMI از 30 – 39.9 kg/m2 ( معمولا به نام چاقی ) نامیده می شود.
چاقی درجه 3 با BMI ≥ 40 kg/m2 معمولا چاقی شدید و یا مرضی نامیده می شود.
تشویق به کاهش وزن در بیماران با BMI 25 kg/m2 یا بالاتر که حداقل 1 عامل مرتبط با چاقی مانند ( افزایش دور کمر، فشار خون بالا، چربی خون، قند خون ) داشته باشند. تشویق به از دست دادن وزن در مردانی که دور کمر 101.6 سانتی متر و یا بیشتر و در زنانی که دور کمر 88.9 سانتی متر و یا بیشتر دارند.
میلیون ها آمریکایی و مردم سراسر جهان اضافه وزن یا چاقی دارند. اضافه وزن یا چاق بودن، شما را در معرض خطر بسیاری از مشکلات سلامتی قرار می دهد. چربی زیاد بدن و وزن اضافی شما احتمال بیماری های عروق کرونر قلب، دیابت نوع 2، فشار خون بالا، سنگ صفراوی، مشکلات تنفسی و انواع سرطان ها را افزایش می دهد.
اضافه وزن شما ناشی از عوامل بسیاری است این عوامل عبارتند از محیط زیست، سابقه خانوادگی و ژنتیک، سوخت و ساز بدن ) راهی که بدن شما مواد غذایی و اکسیژن را به انرژی تغییر می دهد )، رفتار یا عادات و غیره.
شما برخی از عوامل مانند سابقه خانوادگی را نمی توانید تغییر دهید ولی عوامل دیگر مانند عادات و شیوه زندگی خود را می توانید تغییر دهید. از یک برنامه غذایی سالم پیروی کرده و کالری مورد نیاز مصرفی خود را در ذهن داشته باشید از نظر جسمی فعال باشید و سعی کنید مقدار زمانی که فعالیت ندارید را محدود کنید.
گزینه داروهای کاهش وزن و عمل جراحی برای برخی از مردمی است که تغییر در شیوه زندگی به اندازه کافی در کاهش وزن موثر نباشد استفاده می شود.
رسیدن و ماندن در یک وزن سالم برای کسانی که اضافه وزن یا چاقی دارند یک چالش بلند مدت است. اما یک فرصتی برای کاهش خطر ابتلا به مشکلات جدی سلامتی است با درمان مناسب و انگیزه داشتن، این امکان برای از دست دادن وزن و کاهش خطر ابتلا به بیماریهای طولانی مدت وجود دارد.
حالا که با چاقی آشنا شدید، باید در نظر داشته باشید که برخی اضافه وزن ها با ورزش و رژیم تغییری نمی کند و برخی از توده های بدنی با رژیم و ورزش برطرف نخواهد شد. برخی از اضافه وزن ها در نقاط خاصی وجود دارد و حتی با ورزش های مخصوص قابل کاهش نمی باشد. در این شرایط بهترین گزینه برای لاغری در این نواحی و این نوع چاقی ها استفاده از لیپوماتیک می باشد.
دکتر شریفی برای کسانی که اضافه وزن طبیعی و کمی دارند که می توان با رژیم غذایی و ورزش آن را برطرف کرد استفاده از لیپوماتیک را توصیه نمی کنند و بهتر است کاهش وزن به صورت طبیعی باشد.
اما به طور کلی یکی از کم خطر ترین و بی عوارض ترین روش های لاغری در حال حاضر لیپوماتیک است . لیپوماتیک به علت حل کردن چربی و بعد ساکشن ضرر کمی برای بدن خواهد داشت و علاوه بر آن می توان از چربی های خارج شده برای تزریق در قسمت های مختلف بدن استفاده کرد.
البته بهترین توصیه برای انجام لیپوماتیک، مراجعه به کلینیک های زیبایی می باشد، چون امکانات موجود در کلینیک ها بسیار بیشتر از مطب ها می باشد و همچنین کلینیک ها برای فعالیت در این زمینه باید مجوز داشته باشند که این مجوز ها تنها در صورت داشتن پزشک متخصص به آنها داده می شود. پس وقتی شما در کلینیکی، عمل لیپوماتیک را انجام می دهید خیالتان راحت است که پزشک متخصص این عمل را انجام می دهد.

 

لاغری با لیپوماتیک

فیسبوک

گوگل پلاس

تویتر

لینکدین

اینستاگرام

تلگرام

آپارات

راشل وب

مشاوره رایگان : 09123945608

کليه حقوق اين سايت برای کلینیک دکتر شریفی محفوظ می باشد. | طراحی و توسعه وب راشل

سعادت آباد ، بلوار فرهنگ ،‌ساختمان داروخانه شکیب ،‌پلاک 9 ، واحد 4 تلفن :88685200

ميدان رسالت، خيابان فرجام، تقاطع فرجام و حيدرخانی، پلاك ٧٠٠، واحد1 تلفن : 77244659