دلایل استقبال از کاشت مو

درسالهایی که گذشت تجارب و روش های متعددی جهت کاشت مو موردآزمایش قرارگرفت ودرنهایت امروزه بابهرگیری ازتکنولوژی جدید از دسته های کوچکترمو موسوم به میکروگرافت (micrograft) برای کاشت مو استفاده می شود که سبب نتایج رضایت بخش وظاهری طبیعی شده است وامری که تاچندی پیش حتی تصورش هم دشواربودامروزه تبدیل به یکی از اعمال جراحی سرپایی وبسیار سبک شده است که برپایه برداشت سالم ریشه های موی شخص وکاشت آنها درنقاط مورد نظر استوار است.
در جدیدترین روش کاشت مو طبیعی جهت جایگزین کردن موهای از دست رفته از فولیکول موهای موجود در نواحی مقاوم به ریزش (پشت و دور سر) موسوم به بانک مو استفاده می شود.بنابراین فولیکول یا پیاز موی پیوند شده نه تنها یک موی کاملا طبیعی است بلکه تقریبا تا پایان عمر باقی مانده و نسبت به ریزش مقاوم می باشد.
با توجه به اینکه فولیکول موهای برداشت شده در هر ناحیه از پوست بدن قابل رشد می باشند این موها را مانند موهای دیگر می توان شست و حالت داد و کوتاه کرد.
کاشت مو بصورت یک عمل سرپایی و بدون بيهوشی ، همراه با بی حسی موضعی مي باشد. بنابراین شخص متقاضی کاشت مو در حین عمل هیچ گونه دردی که حاصل از موهایی است که روی سرش کاشته می شود را حس نمی کند. اگرچه کاشت موی طبيعی روشی است که نقطه آغاز آن سال ها قبل بوده اما به گفته متخصصین علم زیبایی در ۵ سال گذشته و با تحقيقات پیشرفته پزشکان متخصص پوست و مو دچار تحولات شگرفی شده بطوريکه در حال حاضر به سختی می توان کاشت موی طبيعی را در يک فرد تشخيص داد و نتايج به طرز شگفت انگيزی طبيعی و زيبا جلوه می کند.
مهمترین مسئله در زیبایی هر فرد خط رویش مو در پیشانی فرد است این مشکل علی رغم داشتن پوست خوب و جوان می تواند در ظاهر فرد خصوصا مردان تاثیر بسزایی داشته باشد و نتایج این عمل در جوانی فرد او را متحیر گرداند.
خط رویش موی فعلی خود را با عکسی که چند سال پیش گرفته اید مقایسه کنید. این مقایسه به شما نشان می دهد چقدر موهایتان را از دست داده اید. سرعت از دست دادن موهای شما چقدر بوده و داشتن موی بیشتر تا چه حد در ظاهر شما موثر می باشد.
اکثراٌ عمل کاشت مو را زمانی انجام مي دهند که به اندازه کافی از موهای شخص ريخته شده ولی هنوزکاملاً طاس نشده اند. به گفته متخصصین بهتر است فرد زمانی عمل کاشت مو را انجام دهد که در سن وسال (۴۵-۲۵ سال) حضور دارد و از نظراجتماعی فعال است و مي خواهد درکار و همین طور زندگی و روابط اجتماعی حضور فعال داشته باشد.
در صورتی که شروع فرآيند نازک شدن موها و طاسی در اواخر نوجوانی و اوايل دهه بيست باشد، می توان باحتمال زياد پيش بينی کرد که اين فرد دچار طاسی شديد و کامل خواهد شد. در حاليکه اگر اين اتفاق در دهه سوم و چهارم زندگی بيافتد می توان تصور نمود که که فرد مبتلا به کم مويی وسيع و شديد نخواهد گرديد. اين مسايل همگی در تصميم گيری برای انجام يا عدم انجام کاشت مو تأثير بسزايی دارند.

 

دلایل استقبال از کاشت مو

فیسبوک

گوگل پلاس

تویتر

لینکدین

اینستاگرام

تلگرام

آپارات

راشل وب

مشاوره رایگان : 09123945608

کليه حقوق اين سايت برای کلینیک دکتر شریفی محفوظ می باشد. | طراحی و توسعه وب راشل

سعادت آباد ، بلوار فرهنگ ،‌ساختمان داروخانه شکیب ،‌پلاک 9 ، واحد 4 تلفن :88685200

ميدان رسالت، خيابان فرجام، تقاطع فرجام و حيدرخانی، پلاك ٧٠٠، واحد1 تلفن : 77244659