لیزر موهای زاید الکساندرایت

لیزر موهای زاید با دستگاه الکساندرایت ساخت کشور آمریکا دارای تاییدیه FDA ( سازمان غذا و داروی آمریکا) پرطرفدارترین لیزر جهت موهای زاید در جهان می باشد که با طول موج 755 نانو متر عملکرد فوق العاده ای برروی انواع موها دارد. در الکساندر ایت با قابلیت تنظیم عرضی پالس و میزان انرژی ، جذب انرژی ، احتمال بروز عوارض اپیدرم ( لایه فوقانی پوست ) به حداقل رسیده است این لیزر با عمق نفوذ پذیری بالا و سرعت فوق العاده عملکرد بسیار مناسبی بررروی فولیکول مو( ریشه مو) دارد و بر روی پوست های ایرانی اثربخشی خوبی دارد لیزرالکساندررایت دارای سیستم کولینگ ( خنک کننده قوی ) Smart cool می باشد باحداقل عوارض ممکن بدون درد ، سوختگی و عواض جانبی در مقایسه با سایر لیزرها می باشد . قابلیت تنظیم طول موج عرض پالس و میزان انرژی دو قابلیتی است که موجب می شود این دستگاه برای انواع پوست ها (تیره و روشن) و انوع موها ( نازک و کرکی ) بسیار مناسب باشد .
توصیه های قبل از انجام لیزر:
1 - قبل از انجام لیزر می بایست پزشک خود را از سابقه موهای زاید ، داروهای مورد استفاده (را کوتان و...) مشکلات هورمون و سابقه بیماری های خاص از قبیل زگیل ، تبخال و ... مطلع نماید
2 - قبل از انجام لیزر از وسائل رفع موها ی زاید که مو را از ریشه خارج میکند مانند اپیلاسیون ، اصلاح با بند ، موچین و ... استفاده نشود موها صرفا روز قبل به صورت کامل اصلاح شود
3 - اگر به تازگی آفتاب گرفته اید یا از سولاریوم استفاده نموده اید بهتر است شروع لیزر را چند هفته ای با تاخیر شروع کنید
4 - قبل از انجام لیزر کلیه محصولات موضعی مانند مرطوب کننده ، خوشبو کننده ، بیحسی موضعی .... را به خوبی از سطح پوست پاک نمایید.
5 - در نواحی حساس و یا در افرادی که آستانه درد پایین تری دارند می توان از بیحس کننده های موضعی یک ساعت قبل از شروع لیزر استفاده کرد .
رعایت تمامی موارد فوق علاوه بر احتمال کاهش سوختگی سطحی ، به پاسخ دهی بهتر لیزر درمانی کمک می کند .

 

لیزر موهای زاید / الکساندرایت

فیسبوک

گوگل پلاس

تویتر

لینکدین

اینستاگرام

تلگرام

آپارات

راشل وب

مشاوره رایگان : 09123945608

کليه حقوق اين سايت برای کلینیک دکتر شریفی محفوظ می باشد. | طراحی و توسعه وب راشل

سعادت آباد ، بلوار فرهنگ ،‌ساختمان داروخانه شکیب ،‌پلاک 9 ، واحد 4 تلفن :88685200

ميدان رسالت، خيابان فرجام، تقاطع فرجام و حيدرخانی، پلاك ٧٠٠، واحد1 تلفن : 77244659